Nis26

Trondheim, Norveç Açılır Tavan Panel Roof Projesi olan sistem...

Trondheim, Norveç Açılır Tavan Panel Roof Projesi

Solarwin şirketi 10 yılı aşkın bir zamandan beri başarısından hiçbir şekilde ödün vermez iken, müşterileri için birçok ürün ve ürün grubunun hem üretimini hem de uygulamasını özenli ve son derece kaliteli koşullarda titiz bir şekilde yapmaktadır. Alanında tamamen uzmanlaşmış, oldukça bilgili, işine bağlı ve işini gerçekten layığı ile yapan bir çalışma ekibinden oluşan başarılı şirket, yurtdışında da birçok bayiiye ev sahipliği yapmakta, zaman geçtikçe başarısına başarı katmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti düşüncesi ile hareket etmeyi ve bu yolda ilerlemeyi temel prensip haline getirmiş olan Solarwin şirketi, müşterilerine her daim kaliteli hizmet sunacak olmanın mutluluğu ve azmi ile çalışmalarını sürdürmekte ve yaptığı çalışmaları da gitgide tam olarak bu doğrultuda geliştirmekte ve yenilemektedir dersek hiç de yanılmış olmayız.

Şirketin yaptığı ve en önemli çalışmalarından biri de Trondheim, Norveç Açılır – Kapanır Tavan Panel Roof Projesi’dir. Bu özel ve başarılı olan proje, Trondheim, Norveç’te hala devam etmekte olan bir mühendislik projesi işi olmaktadır. Alüminyum paneller ile desteklenmiş olan bu proje yağmurlu havalarda içerideki alanın düzgün bir şekilde hava almasını sağlamaktadır. Bunun yanında da yağış esnasında suyun içeri akmasını tamamen engellemiş olmaktadır.

Bu kaliteli sistemin oldukça büyük bir önem arz etmekte olan özelliklerinden bahsedecek olur isek:

Trondheim, Norveç Açılır Tavan Panel Roof Uygulama Trondheim, Norveç Açılır Tavan Panel Roof Uygulama Trondheim, Norveç Açılır Tavan Panel Roof Uygulama

Trondheim, Norveç Açılır Tavan Panel Roof Uygulama Trondheim, Norveç Açılır Tavan Panel Roof Uygulama Trondheim, Norveç Açılır Tavan Panel Roof Uygulama

Trondheim, Norveç Açılır Tavan Panel Roof Uygulama Trondheim, Norveç Açılır Tavan Panel Roof Uygulama

Solarwin şirketinin web sitesine solarwin linkine tıklayarak kolaylık ile ulaşabilirsiniz.

Aklınızda bu konu ile ilgili birtakım soru işaretleri kaldı ise ya da istek ve önerilerinizi bildirmek istiyor iseniz iletişim linkine tıklayarak sorularınızı Solarwin şirketine rahatlık ile ulaşabilirsiniz.

Solarwin şirketinin kurumsal kimliği hakkında bilgi edinme işlemi için ise kurumsal linkini ziyaret edebilirsiniz.

Şirket tarafından yapılmış olan diğer önemli projeleri ve çalışmaları sadece okuyarak değil görsel olarak da görüp incelemek istiyorum diyor iseniz galeri linki size yardımcı olacaktır.

Eğer sizlere yardımcı olabilirsek ne mutlu bize, sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bir kahve içmeye bekliyoruz.

solarwin model galerisi

Panel Roof (Bioclimatic Tavan)
Panel Roof (Eğimsiz Açılır Alüminyum Panel Tavan)
Giyotin Cam Sistemi
Giyotin Cam Sistemi
Sürgülü Cam Sistemleri
Sürgülü Cam Sistemleri

Bugüne kadar 500+ bizden hizmet aldı
kış bahçesi modern tasarımlar
size özel mimari çözümler

Katlanır Cam Sistemleri
Katlanır Cam Sistemleri
Pergole Tente Sistemleri
Pergola Tente Sistemleri
Kapı Modelleri
Kapı Modelleri