Tem05

Solarwin olarak tasarlamak, üretmek ve kurmak için...

Teraslar İçin Uygulanan Alüminyum Panel Roof ( Rolling Roof – Bioclimatic ) Modeli

Solarwin şirketi on seneyi aşmakta olan bir zamandan beri hem yurtiçinde yaşayan hem de yurtdışında yaşayan müşterileri için üstünde kalitede, uygun fiyatlı, fiyat – performans kalitesini en üst seviyelere taşımakta olan bir şirket olmaktadır. %100 müşteri memnuniyetini temel kural haline getirmiş olduğu bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir. Referansları arasında Hilton, Ağaoğlu, Nusr-Et, Migros, Leman Kültür, Big Mamma’s, Mado, Yıldız Teknik Üniversitesi, Memorial, VARYAP, Ramada, DAP Yapı, Kiptaş, Seven Hills, Saraylı, Sultanahmet Köftecisi gibi ünlü kişiler, markalar, kurumlar, şirketler ve oteller bulunmaktadır.

Solarwin’in her mühendislik projesinde olduğu gibi bu projesi de müşterilerine büyük bir kolaylık ve yüksek kalite sunmayı amaçlamaktadır diyebiliriz. Alüminyum açılır – kapanır tavan sistemi rolling roof projesi evinizin, ofisinizin terasını rahat bir yaşam alanına dönüştürmeyi amaç edinen bir proje olarak planlanıp uygulaması yapılmaktadır. Sistemin çalışma şekli ise: projede öncelikli görev almakta olan alüminyum paneller güvenli bir şekilde açılır, istediğiniz oranda güneş ışığından ve havalandırma özelliğinden yararlanmanıza olanak tanır bu da işinizi tamamen kolaylaştırır. Bunun yanında yağışlı olan havalarda ise paneller güvenli ve belirlenmiş bir açı ile açılmaktadır. Bu sayede iç kısım havalanmış olur, yağış ile gelen suyun iç kısma girmesi engellenir. Bu projede tavan sisteminde iç kısım aydınlatması ve normal bir seviyede ısıtılması için sistem uygulaması olanağı da sağlanmaktadır.

Gelelim proje sistemi özelliklerine:

Solarwin şirketinin web sitesine solarwin linkine tıklayarak kolaylık ile ulaşabilirsiniz.

Aklınızda bu konu ile ilgili birtakım soru işaretleri kaldı ise ya da istek ve önerilerinizi bildirmek istiyor iseniz iletisim linkine tıklayarak sorularınızı Solarwin şirketine rahatlık ile ulaşabilirsiniz.

Solarwin şirketinin kurumsal kimliği hakkında bilgi edinme işlemi için ise kurumsal linkini ziyaret edebilirsiniz.

Şirket tarafından yapılmış olan diğer önemli projeleri ve çalışmaları sadece okuyarak değil görsel olarak da görüp incelemek istiyorum diyor iseniz galeri linki size yardımcı olacaktır.

Eğer sizlere yardımcı olabilirsek ne mutlu bize, sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bir kahve içmeye bekliyoruz.

solarwin model galerisi

Panel Roof (Bioclimatic Tavan)
Panel Roof (Eğimsiz Açılır Alüminyum Panel Tavan)
Giyotin Cam Sistemi
Giyotin Cam Sistemi
Sürgülü Cam Sistemleri
Sürgülü Cam Sistemleri

Bugüne kadar 500+ bizden hizmet aldı
kış bahçesi modern tasarımlar
size özel mimari çözümler

Katlanır Cam Sistemleri
Katlanır Cam Sistemleri
Pergole Tente Sistemleri
Pergola Tente Sistemleri
Kapı Modelleri
Kapı Modelleri